دوره های آموزشی کودکان

 

« دوره آموزشی کودکان موسسه زبان سفیر گفتمان »

 

معرفی

دوره کودکان مختص رده سنی ۷ تا ۱۲ بوده و از دو بخش دوره های مبتدی (۲۰ ترم) و دوره های پیشرفته (۱۵ ترم) تشکیل شده است. کتاب آموزشی مورد استفاده در این دوره ها، سری Super Minds از انتشارات کمبریج بوده که در ۷ مقطع آموزشی برای زبان آموزان کودک طراحی شده است.  در کلیه ی مقاطع علاوه بر کتاب اصلی (Student’s Book)،  کتاب کار در منزل یا  Work Book  نیز در کلاس تمرین می شود. علاوه بر این، محصولات مجازی  و تمرین های آنلاین متنوع از قبیل Song و Video جهت کار در منزل منطبق با محتوای هر درس از کتاب های اصلی طراحی شده که پاسخگوی نیازهای یادگیری زبان این گروه سنی در عصر حاضر است.

در این دوره ها زبان آموزان کودک پس از آشنایی با کاربرد زبان در موقعیت های مختلف، مطالعه واژگان روزمره و کاربردی، دستور زبان روان و ساده در غالب متن های ملموس و داستان‌های موجود در کتاب، مهارت های فکری و خلاقیت خود را تقویت کرده و در کنار این مطالب موضوعات درسی مطرح در مدارس را نیز به زبان انگلیسی فرا می گیرند. این دوره ها در نهایت منجر به تقویت چهار مهارت زبانی کودکان می گردند.

 

دوره های مبتدی

دوره های مبتدی شامل چهار مقطع  Earth، Solar System ،  Galaxyو Universe بوده که هر یک در ۵ ترم آموزشی تدریس می شوند. این دوره ها از سطح Starter برای زبان‌آموزانی که در مراحل اولیه یادگیری زبان انگلیسی همراه با مهارت های خواندن و نوشتن می باشند شروع می شود و تا کتاب Super Minds 3 در مقاطع بالاتر ادامه می یابد. در پایان این دوره، زبان آموزان به سطح A1 رسیده ومی توانند عبارات ابتدایی در شرایط خاص را درک کرده و با جملات ساده که گاها ناقص بوده و یا ایرادات گرامری دارند، در زبان دوم ارتباط برقرار نمایند.

 

 

دوره های پیشرفته

دوره های پیشرفته و تخصصی شامل سه مقطع Multiverse ، Heavens و Infinity بوده که هر یک در ۵ ترم آموزشی تدریس می شوند. این دوره ها با کتاب Super Minds 4 آغاز و تا کتاب Super Minds 6 در مقاطع بالاتر ادامه می یابد. پس از پایان این دوره، زبان آموزان مفهوم کلی آنچه بیان می شود را درک می کنند، ولی در برخی از موارد با چالش هایی مواجه می شوند. آن ها قابلیت خواندن و نوشتن متون ساده را داشته و توانایی شرکت در مکالمه های مرتبط به موضوعاتی که برایشان آشنا بوده و یا به آن ها علاقمند هستند، را دارند.

 

 

برای کسب اطلاعات لازم در مورد انواع کلاس ها و تاریخ آغاز و پایان هر ترم بر روی لینک تقویم آموزشی کلیک نمایید.