دوره های آموزشی بزرگسالان

 

« دوره آموزشی بزرگسالان موسسه زبان سفیر گفتمان »

 

معرفی

دوره بزرگسالان مختص رده سنی ۱۵ سال به بالا بوده و از دو بخش دوره های مبتدی و میانی(۱۶ ترم) و دوره های تخصصی و پیشرفته(۱۸ ترم) تشکیل شده است. در دوره های مبتدی و میانی سری کتاب های Touchstone و در دوره های تخصصی و پیشرفته سری کتاب های Viewpoint و CPE-Masterclass تدریس می شوند. علاوه بر این در تمامی مقاطع از کتاب های Oxford Word Skills در سطوح مختلف به عنوان کتاب جانبی، استفاده می شود.

 

دوره های مبتدی و میانی

دوره های مبتدی و میانی شامل چهار مقطع Upper-Intermediate، Intermediate ، Pre- Intermediate، Elementary بوده که هر یک در ۴ ترم و ۶۴ جلسه آموزشی تدریس می شوند.

 

مقطع Elementary

اهداف این مقطع عبارتند از آشنایی با مفاهیم ابتدایی و ساده زبان انگلیسی، توانایی برقراری ارتباط و تعامل در سطح نیازهای معمول و روزمره، توانایی درک و انتقال مفاهیم ذاتی (غیر انتزاعی) از طریق چهار مهارت شنیدار، گفتار، خواندن و نوشتار

 

 

مقطع Pre-Intermediate

در این مقطع دانشجویان به تدریج به توانایی ارتباط با سطح بالاتری از روانی گفتار رسیده و زبان را در قالب کاربردی روزمره (دعوت کردن، پذیرفتن، رد کردن، اعتراض کردن، نصیحت کردن…) استفاده می نمایند.

 

 

مقطع  Intermediate

در این مقطع زبان آموزان علاوه بر افزایش دایره واژگان و ساختار های دستوری، در کنار روان ترشدن، قادر به تولید جملات مرتبط و پیوسته بوده و می توانند به صورت معنی دار ارتباط برقرار نمایند. در ضمن زبان آموزان در این سطح قادرند تا در صورت بروز اشتباه، و اگر به طریقی به اشتباهشان اشاره گردد، سعی کنند تا اشتباه خود را تصحیح نمایند.

 

 

مقطع Upper-Intermediate

در انتهای این مقطع زبان آموزان قادر خواهند بود تا مفاهیم پیچیده تر و انتزاعی تر را در زبان دوم، هم درک کرده و هم بیان نمایند، از ساختار های ترکیبی بیشتری استفاده نمایند، و بدون تذکر و کمک دیگران اشتباهات خود را متوجه شوند و تصحیح نمایند.

 

 

دوره های پیشرفته و تخصصی

دوره های پیشرفته و تخصصی شامل سه مقطع CPE ، Secondary Advanced، Primary Advanced بوده که هر یک در ۶ ترم و ۹۶ جلسه آموزشی تدریس می شوند.

 

مقطع Primary Advanced

در این مقطع ، زبان آموزان به پالایش و تقویت توانایی های زبانی خود می پردازند، چهار مهارت زبانی را به راحتی و در سطح پیشرفته استفاده می نمایند. در ضمن اندوخته ای غنی از واژگان، ساختار ها و کاربرد های زبانی در اختیار دارند. به علاوه با سرعت عمل و انعطاف پذیری بالاتر و بدون نیاز به تامل کردن صحبت می نمایند.

 

 

مقطع Secondary Advanced

در این مقطع زبان آموزان می توانند از زبان دوم به صورت کاملا طبیعی و بدون اشتباه در موقعیت های واقعی روزمره استفاده نمایند. بنابراین عمده مباحث به فراگیری زبان تخصصی و آکادمیک تخصیص می یابد.

 

 

مقطع CPE

این مقطع بالاترین سطحی است که در محیط کلاسی به زبان آموز ارائه می گردد. زبان آموزان می توانند به راحتی تمام، با آگاهی و تسلط کامل از زبان و لایه های پیچیده و نا محسوس آن استفاده نموده و بر جنبه های کمتر متداول زبان مسلط هستند. این بالاترین سطح توانش زبانی در زبان دوم است و حتی از برخی لحاظ، افراد معمولی انگلیسی زبان قادر به هماوردی با زبان آموزان این مقطع نمی باشند.

 

 

برای کسب اطلاعات لازم در مورد انواع کلاس ها و تاریخ آغاز و پایان هر ترم بر روی لینک تقویم آموزشی کلیک نمایید.